Muškátový oříšek ( Myristika fragrans)
21. 2. 2020
Bylinná směs nebolí Ubtan
30. 3. 2020

BAIMS natural makeup 100% přírodní líčení

Německo – brazilská značka, která byla založená v roce 2016 televizní a filmovou vizážistkou Luisou Baims-Albrecht. Baims je první certifikovaná značka využívající BBA™ materiál (BIO Behenic Active). Tato látka je extrahovaná ze stromu Pentaclethra Macroloba, která má pro pleť vynikající hydratační a antiage vlastnosti.  Líčení z rostlin nabízí perfektní krytí, vysokou pigmentaci a dlouhotrvající fixaci.
Společnost BAIMS Natural Makeup vyrábí vysoce kvalitní přírodní kosmetiku. Zvláštní důraz klade na ochranu přírody a životního prostředí, etické chování a odpovědnost vůči  zákazníkům. Proto používá pouze přírodní suroviny, které nebyly testovány na zvířatech a neobsahují toxické složky. Takto se Baimsu podařilo vytvořit vynikající řadu kosmetiky, která  podtrhuje krásu a zdraví pokožky. Díky svému elegantnímu a modernímu designu zaujímá značka BAIMS Natural Makeup atraktivní pozici na trhu s přírodní kosmetikou, a proto myslí dopředu: kvalitní obaly  jsou vyrobené z bambusového dřeva s možností náhradních náplní podtrhují jejich filosofii šetrnosti k životnímu prostředí. Náhradní náplně jsou k dispozici pro oční stíny, rtěnky, pudry, tvářenky.
Kvalita  výrobku Baims 
Produkty BAIMS jsou vyráběny  100 procent na přírodní bázi. Vysoce kvalitní produkty také obsahují zvlhčující a vyživující složky, které zajišťují vynikající krytí, pigmentaci a fixaci přitom jsou bez agresivních nebo toxických chemikálií. Produkty Baims  neznamenají jen kvalitu, ale také individualitu. Řada BAIMS nabízí zákazníkům rozmanitost a kreativnost.
100% přírodní
Krásná a zdravá pokožka souvisí s výživou, která je zaručena vyváženou stravou. Protože kůže je také  lidským orgánem, těží ze všeho, co se na kůži aplikuje. Z tohoto důvodu Baims do složení začlenil výhody mnoha rostlinných účinných látek.
Vzhledem k rozmanitosti různých látek je možné začlenit několik extraktů různých rostlin do jedné formule  čímž se účinnost a kvalita zvýší na velmi vysokou úroveň.Tím, že pokožce poskytujeme výživné produkty značky BAIMS Natural Makeup, které se skládají z ekologicky pěstovaných surovin,  které jsou 100% přírodní, přispíváme k našemu zdraví a získáváme krásnou a revitalizovanou pleť.
100% certifikováno
-Všechny  suroviny jsou certifikovány ekologicky podle Ecocert a proto jsou v souladu s pokyny pro organicky pěstovanou a přírodní kosmetiku.
-Značka BAIMS Natural Makeup je  opatřena pečetí „Cruelty Free“ od společnosti PETA.

Ověřeno MonsterInsights