Bylinná směs nebolí Ubtan
30. 3. 2020

Přírodní kosmetika, která nesmí v létě chybět

Prozradíme Vám přírodní kosmetické přípravky v péči o pleť v letních měsících. V létě se musíme víc než kdy jinde starat o naši pleť.

1. Hydrolát Levandule (pleťová voda)
Má osvěžující, zklidňující, regenerační, hydratační a hojivé účinky. Multifunkční pomocník, který je nepostradatelný v koupelně na kosmetický poličce, stejně jako v kabelce na cestách. Můžete používat pro hydrataci pleti po celý den nebo fixaci make-upu a také před nanášením pleťového oleje.
Cena: 380,-

2. Pleťový olej SUN-KISSED SKIN
Ingredience:
mrkvový olej
maracuje olej
sezamový olej
Díky vysokému obsahu betakarotenu, je výborný při opalování, opálení podpoří a také ho pomůže udržet delší dobu. Vitamin C, vápník a fosfor obsazení v marakujovým oleji zlepšuje vzhled pleti poškozené slunečním zářením a sjednocuje ton pleti. Olej SUN – KISSESD můžeme také používat jako každodenní péči o pleť v letních měsících.
Cena: 400,- Kč

3. Maska z bylinné směsi Mata&Meduňka
Absorbuje nečistoty a mastný film, jemně odlepuje odumřelé kožní buňky, aniž by odstraňovala vlhkost, která je pro pokožku důležitá zvlášť v létě. Mata a meduňka vyrovnávají funkci mazových žláz, zužují póry.
Cena: 380,- Kč

4. Aloe vera gel
Je vhodný pro všechny typy pleti. Aloe zklidňuje podrážděnou zarudlou pleť, ochlazuje projevy přecitlivělosti nebo alergické reakce. Je vhodný na spáleniny od slunce.
Cena: 30ml – 200,- Kč

Produkty můžete zakoupit u nás na e-shopu www.aromaria.cz nebo na prodejně Aromaria, Řipská 16, Praha 2, Vinohrady.

Aromaria ????????  Aromaria

   
Ověřeno MonsterInsights