Laminace obočí je světový trend, který posunul úpravu obočí na další úroveň. S pomocí laminace obočí už nemusíme neposedné chloupky řešit každé ráno, výsledek vydrží až několik týdnů (5-6 týdnu). Při laminaci obočí vám chloupky zafixujeme do požadovaného tvaru. Tato metoda vám zajistí upravené a husté obočí a vykouzlí správný tvar. Laminace je vhodná pro každé obočí, kterému chybí symetrie, každý chloupek má jiný směr, obočí je tenké, řídké nebo pro obočí, kde místy nerostou chloupky vůbec.


Laminace

1 000,- Kč

Laminace a barvení

1 100,- Kč

Laminace, barvení a úprava

1 200,- Kč

Laminace, barvení, úprava a botox filler

1 300,- Kč

Barvení

300,- Kč

Barvení a úprava

450,- Kč

Botox filler

450,- Kč

Barvení a botox filler

600,- Kč

Dopřejte si chvilku pro sebe

Co říkají zákazníci?

Petra Petráková
Petra Petráková
2023-09-08
Krásný salon s fantastickým a profesionálním servisem a laskavým, osobním přístupem k zákazníkovi. Za uplynulý rok jsem vyzkoušela opakovaně laminaci obočí i řas, a nově i relaxační masáž. Odcházím vždy zklidněná, v harmonii, nabitá novou energií. V salonu jsou neuvěřitelně pečlivé dámy, které si s vámi vyhrají do posledního detailu, naslouchají vašim přáním a provádějí procedury citlivě a beze spěchu. V tak milé atmosféře je opravdu snadné relaxovat a na výsledky laminace z Aromaria dostávám časté komplimenty. Výjimečné také je, jak moc si samy říkají o zpětnou vazbu, jsou pokorné a chtějí své služby neustále zdokonalovat. Je znát, že majitelky si s podobnou precizností dávají záležet i na výběru nových služeb a produktů, se kterými pracují, a na výsledné kvalitě je to znát. Aromaria je opravdu poklad mezi salony, moc ráda je všude doporučuji.
Klárka Mihalíková
Klárka Mihalíková
2023-08-31
V Aromarii jsem byla poprvé na laminaci obočí. Byla jsem u slečny Pavlíny, která byla moc milá, profesionální a odvedla naprosto skvělou práci, kterou mi nyní všichni moc chválí. Je tu nádherná atmosféra, hned po příchodu do salónu jsem cítila klid a relaxaci. Slečny zde jsou moc ochotné s čímkoliv poradit a je vidět, že ví co nabídnout. Z návštěvy jsem nadšená a určitě to nebylo naposledy.
Zaneta Rumlova
Zaneta Rumlova
2023-08-22
Příjemné, krásné inspirativní ženy, které ví, co dělají a dělají to jak nejlépe umí. Vždy Vám doporučí to nejlepší a s láskou se o Vás postarají. Miluju to tady. 🤍🤍🤍
Kateřina Culková
Kateřina Culková
2023-08-09
Krasne misto a jeste krasnejsi majitelka a jeji dcera! Jsou velmi profesionalni a vzdy si u nich odpocinu, zrelaxuji telo i mysl a zlepsi se mi den 🤗 Kez bych sem mohla chodit kazdy den 😉
Michaela Šmídová
Michaela Šmídová
2023-08-09
Aromaria = pohlazení na duši, které si užívám už skoro dva roky díky úžasným a krásným (nejen na duši) majitelkám tohoto salonu. Chodím sem jak na laminaci obočí, tak i na maderoterapii obličeje a těla. Výsledky jsou úžasné. Tento salon se pro mě stal doslova závislostí, které se jen tak nevzdám 🙂 Děkuji za Vaši profesionalitu a zvláštní a tolik potřebný klid na duši, který přenášíte na nás - spokojené klientky.
Martina Švecová
Martina Švecová
2023-08-09
Aromaria zaručuje absolútnu krásu tak, ako avizuje na svojom webe. Profesionálna a precíznosťou prevedená starostlivosť je v balíčku s láskavým prístupom majiteliek v dokonale harmonickom prostredí s dokonale vyladeným dizajnom. Za mňa vlajková loď v klientskom prístupe a kvalite služieb. Držím palce v rozširovaní služieb, ste skvelé!
Nikola Hlubová
Nikola Hlubová
2023-08-07
Toto miesto je pre mňa raj na zemi, odkiaľ vždy odchádzam odpočatá, so skvelým obočim a so skvelou náladou. Odkedy ich navštevujem, tak som konečne so svojím obočím spokojná a teším sa každý mesiac na návštevu. Skúsila som aj olejíček na pleť a aj ich másielko na obočie. So všetkého som bola nadšená. Dokonca olejček som odniesla aj mamke na Slovensko a nevie si ho vynachváliť. Všade chválim a doporučujem 🌸
Štěpánka Sobotková
Štěpánka Sobotková
2023-08-05
Do salonu chodím na laminaci obočí a vyzkoušela jsem i maderoterapii a byla jsem maximálně spokojená. Krásné prostředí, skvělý přístup a profesionální služby moc doporučuji.
Tina Gnatkovych
Tina Gnatkovych
2023-08-04
Chodim sem od otvorenia a som veľmi spokojná veľmi milé dievčatá tu robia konkrétne si tu dávam robiť lamináciu obočia veľmi kvalitná práca a vyrobiť olej na svoju pleť, olej mi pomohol vyliečiť svoju plet mala som veľmi suchu plet s náklonnosťou k akne po používaní oleji ktorú mi mlada pani vyrobila moja plet sa zlepšila Aromariu môžem vsetkymi desiatimi len odporučiť ❤️
Tereza Snížková
Tereza Snížková
2023-08-04
Aromaria je místo, odkud odcházím nejspokojenější a každý měsíc se sem ráda vracím. Buď odcházím s naprosto dokonalou laminací obočí anebo úžasně odpočatá po masáži obličeje. V Aromarii je moc příjemná a milá atmosféra s profesionálním a osobním přístupem ke každému. Vždy se vším rádi poradí a doporučí jen kosmetiku, kterou mají osobně vyzkoušenou!