Naše služby

Aromaterapie

Představuje příjemnou terapii, při níž se spojuje požitek z vůně s ozdravnou silou dotyku.

Maderoterapie

Masáž dřevěnými válečky spojená s aromaterapií je 100% přírodní metoda

Výroba pleťového oleje

Vyrobíme vám osobní synergickou směs na míru na základě vašich čichových buněk. Poradíme vám jak se správně starat o váš typ pleti a taky jak správně pleťový olej používat.

Líčení

Rádi Vám pomůžeme vyzdvihnout Vaši krásu, aby jste se cítila a vypadala skvěle. Postará se o Vás zkušená a šikovná vizážistka, která dokáže nalíčit každý typ obličeje, ženy jakéhokoliv věku

Laminace obočí

S pomocí laminace obočí už nemusíme neposedné chloupky řešit každé ráno, výsledek vydrží až několik týdnů (5-6 týdnu).

Lash lifting

Laminace řas je velmi oblíbenou procedurou u žen, které touží po krásných dlouhých řasách, ale nechtějí nosit umělé. Laminace vaše vlastní řasy prodlouží, zvýrazní a dodá jim objem.

Manikúra

Objednejte se na jednu z našich luxusních manikúr a prožijte 60 až 180 minut absolutního pohodlí

Anticelulitidní masáž

Pomocí masáže se nastartuje podkožní metabolismus a pomůže lepšímu spalování tuků. Pro lepší výsledek se přidávájí esenciální oleje proti celulitidě.

Relaxační masáž

Prozkoumejte Svět Vůní: Oživte Tělo a Duši s Aromaterapeutickými Masážemi!

Výroba parfému

Každý parfém je individuálně navržen tak, aby v sobě nesl vaši jedinečnou osobnost a vkus. Společně prozkoumáme různé vůně a vybereme ty, které vám nejvíce rezonují.

Co říkají zákazníci?

Monika Gedeonova
Monika Gedeonova
2023-10-14
Kurz miešania pleťových olejov bol vďaka Márii nádherným voňavým zážitkom pre pleť aj pre dušu. Odporúčam pre všetky ženy. Krásny salón, s príjemnou majiteľkou - krásnou navonok aj vo vnútri. Prajem veľa spokojných žien, s láskou Monika.
Petra Petráková
Petra Petráková
2023-09-08
Krásný salon s fantastickým a profesionálním servisem a laskavým, osobním přístupem k zákazníkovi. Za uplynulý rok jsem vyzkoušela opakovaně laminaci obočí i řas, a nově i relaxační masáž. Odcházím vždy zklidněná, v harmonii, nabitá novou energií. V salonu jsou neuvěřitelně pečlivé dámy, které si s vámi vyhrají do posledního detailu, naslouchají vašim přáním a provádějí procedury citlivě a beze spěchu. V tak milé atmosféře je opravdu snadné relaxovat a na výsledky laminace z Aromaria dostávám časté komplimenty. Výjimečné také je, jak moc si samy říkají o zpětnou vazbu, jsou pokorné a chtějí své služby neustále zdokonalovat. Je znát, že majitelky si s podobnou precizností dávají záležet i na výběru nových služeb a produktů, se kterými pracují, a na výsledné kvalitě je to znát. Aromaria je opravdu poklad mezi salony, moc ráda je všude doporučuji.
Klárka Mihalíková
Klárka Mihalíková
2023-08-31
V Aromarii jsem byla poprvé na laminaci obočí. Byla jsem u slečny Pavlíny, která byla moc milá, profesionální a odvedla naprosto skvělou práci, kterou mi nyní všichni moc chválí. Je tu nádherná atmosféra, hned po příchodu do salónu jsem cítila klid a relaxaci. Slečny zde jsou moc ochotné s čímkoliv poradit a je vidět, že ví co nabídnout. Z návštěvy jsem nadšená a určitě to nebylo naposledy.
Zaneta Rumlova
Zaneta Rumlova
2023-08-22
Příjemné, krásné inspirativní ženy, které ví, co dělají a dělají to jak nejlépe umí. Vždy Vám doporučí to nejlepší a s láskou se o Vás postarají. Miluju to tady. 🤍🤍🤍
Kateřina Culková
Kateřina Culková
2023-08-09
Krasne misto a jeste krasnejsi majitelka a jeji dcera! Jsou velmi profesionalni a vzdy si u nich odpocinu, zrelaxuji telo i mysl a zlepsi se mi den 🤗 Kez bych sem mohla chodit kazdy den 😉
Martina Švecová
Martina Švecová
2023-08-09
Aromaria zaručuje absolútnu krásu tak, ako avizuje na svojom webe. Profesionálna a precíznosťou prevedená starostlivosť je v balíčku s láskavým prístupom majiteliek v dokonale harmonickom prostredí s dokonale vyladeným dizajnom. Za mňa vlajková loď v klientskom prístupe a kvalite služieb. Držím palce v rozširovaní služieb, ste skvelé!
Nikola Hlubová
Nikola Hlubová
2023-08-07
Toto miesto je pre mňa raj na zemi, odkiaľ vždy odchádzam odpočatá, so skvelým obočim a so skvelou náladou. Odkedy ich navštevujem, tak som konečne so svojím obočím spokojná a teším sa každý mesiac na návštevu. Skúsila som aj olejíček na pleť a aj ich másielko na obočie. So všetkého som bola nadšená. Dokonca olejček som odniesla aj mamke na Slovensko a nevie si ho vynachváliť. Všade chválim a doporučujem 🌸
Tina Gnatkovych
Tina Gnatkovych
2023-08-04
Chodim sem od otvorenia a som veľmi spokojná veľmi milé dievčatá tu robia konkrétne si tu dávam robiť lamináciu obočia veľmi kvalitná práca a vyrobiť olej na svoju pleť, olej mi pomohol vyliečiť svoju plet mala som veľmi suchu plet s náklonnosťou k akne po používaní oleji ktorú mi mlada pani vyrobila moja plet sa zlepšila Aromariu môžem vsetkymi desiatimi len odporučiť ❤️
Tereza Snížková
Tereza Snížková
2023-08-04
Aromaria je místo, odkud odcházím nejspokojenější a každý měsíc se sem ráda vracím. Buď odcházím s naprosto dokonalou laminací obočí anebo úžasně odpočatá po masáži obličeje. V Aromarii je moc příjemná a milá atmosféra s profesionálním a osobním přístupem ke každému. Vždy se vším rádi poradí a doporučí jen kosmetiku, kterou mají osobně vyzkoušenou!
Olga Ispravnikova
Olga Ispravnikova
2022-11-22
Už rok chodím do Aromaria na laminací obočí. Nakupuju tam kosmetiku, oleje pro tělo a obličej, dekorativní kosmetiku taky. Jsem spokojena. A to je nejlepší salon a majitelka a její dcera jsou super lidí a mají tam i dobrou atmosféru. Jsem moc moc šťastna že chodím tam.
Ověřeno MonsterInsights