Naše služby

Aromaterapie

Představuje příjemnou terapii, při níž se spojuje požitek z vůně s ozdravnou silou dotyku.

Maderoterapie

Masáž dřevěnými válečky spojená s aromaterapií je 100% přírodní metoda

Výroba pleťového oleje

Vyrobíme vám osobní synergickou směs na míru na základě vašich čichových buněk. Poradíme vám jak se správně starat o váš typ pleti a taky jak správně pleťový olej používat.

Líčení

Rádi Vám pomůžeme vyzdvihnout Vaši krásu, aby jste se cítila a vypadala skvěle. Postará se o Vás zkušená a šikovná vizážistka, která dokáže nalíčit každý typ obličeje, ženy jakéhokoliv věku

Laminace obočí

S pomocí laminace obočí už nemusíme neposedné chloupky řešit každé ráno, výsledek vydrží až několik týdnů (5-6 týdnu).

Lash lifting

Laminace řas je velmi oblíbenou procedurou u žen, které touží po krásných dlouhých řasách, ale nechtějí nosit umělé. Laminace vaše vlastní řasy prodlouží, zvýrazní a dodá jim objem.

Manikúra

Objednejte se na jednu z našich luxusních manikúr a prožijte 60 až 180 minut absolutního pohodlí

Anticelulitidní masáž

Pomocí masáže se nastartuje podkožní metabolismus a pomůže lepšímu spalování tuků. Pro lepší výsledek se přidávájí esenciální oleje proti celulitidě.

Relaxační masáž

Prozkoumejte Svět Vůní: Oživte Tělo a Duši s Aromaterapeutickými Masážemi!

Výroba parfému

Každý parfém je individuálně navržen tak, aby v sobě nesl vaši jedinečnou osobnost a vkus. Společně prozkoumáme různé vůně a vybereme ty, které vám nejvíce rezonují.

Co říkají zákazníci?

Hana Remesova
Hana Remesova
2024-01-08
Dnes jsem poprvé byla na manikúře u paní Iriny. Nehty jsem měla ve velmi špatném stavu. Odcházela jsem s opravdu nádhernou manikúrou. Nádherná úprava. Paní Irina moc milá, práci odvádí profesionálně, dokáže poradit a je vidět ze ji práce baví. Celkově na mě působil salón na vysoké úrovni a určitě to nebyla má poslední návštěva.
Lucie Strejčková
Lucie Strejčková
2024-01-08
Holky jsou skvělé, moc příjemné prostředí. Vždy odcházím spokojená a s krásným obočím. Děkuji za vše❤️
Judita
Judita
2023-12-17
Se salonem Aromaria jsem nadmíru spokojená. Individualni pristup, velmi prijemne prostredi a s výsledkem jsem vzdy spokojena 😊 doporucuji vsem!
Romana Domanicka
Romana Domanicka
2023-12-05
Najlepšie rozhodnutie v živote! :) Tento salón je v Prahe fakt unikátny, chodím sem na madero a nechty. Vždy odchádzam plná energie, spokojná a s dievčatami sa vždy skvelo porozprávame a nasmejeme. Je tu vždy výborná energia. Tak ako majú v popise - absolútna krása pre ženy - je len pravdou. Nemenila by som!
Petra Šimková
Petra Šimková
2023-10-28
Nikdy bych nevěřila, že moje obočí muže být takhle krásné 😇 skvělý přístup, příjemný salon v nádherné lokalitě. Určitě vyzkouším i další procedury.
Monika Gedeonova
Monika Gedeonova
2023-10-14
Kurz miešania pleťových olejov bol vďaka Márii nádherným voňavým zážitkom pre pleť aj pre dušu. Odporúčam pre všetky ženy. Krásny salón, s príjemnou majiteľkou - krásnou navonok aj vo vnútri. Prajem veľa spokojných žien, s láskou Monika.
Petra Petráková
Petra Petráková
2023-09-08
Krásný salon s fantastickým a profesionálním servisem a laskavým, osobním přístupem k zákazníkovi. Za uplynulý rok jsem vyzkoušela opakovaně laminaci obočí i řas, a nově i relaxační masáž. Odcházím vždy zklidněná, v harmonii, nabitá novou energií. V salonu jsou neuvěřitelně pečlivé dámy, které si s vámi vyhrají do posledního detailu, naslouchají vašim přáním a provádějí procedury citlivě a beze spěchu. V tak milé atmosféře je opravdu snadné relaxovat a na výsledky laminace z Aromaria dostávám časté komplimenty. Výjimečné také je, jak moc si samy říkají o zpětnou vazbu, jsou pokorné a chtějí své služby neustále zdokonalovat. Je znát, že majitelky si s podobnou precizností dávají záležet i na výběru nových služeb a produktů, se kterými pracují, a na výsledné kvalitě je to znát. Aromaria je opravdu poklad mezi salony, moc ráda je všude doporučuji.
Klárka Mihalíková
Klárka Mihalíková
2023-08-31
V Aromarii jsem byla poprvé na laminaci obočí. Byla jsem u slečny Pavlíny, která byla moc milá, profesionální a odvedla naprosto skvělou práci, kterou mi nyní všichni moc chválí. Je tu nádherná atmosféra, hned po příchodu do salónu jsem cítila klid a relaxaci. Slečny zde jsou moc ochotné s čímkoliv poradit a je vidět, že ví co nabídnout. Z návštěvy jsem nadšená a určitě to nebylo naposledy.
Zaneta Rumlova
Zaneta Rumlova
2023-08-22
Příjemné, krásné inspirativní ženy, které ví, co dělají a dělají to jak nejlépe umí. Vždy Vám doporučí to nejlepší a s láskou se o Vás postarají. Miluju to tady. 🤍🤍🤍
Kateřina Culková
Kateřina Culková
2023-08-09
Krasne misto a jeste krasnejsi majitelka a jeji dcera! Jsou velmi profesionalni a vzdy si u nich odpocinu, zrelaxuji telo i mysl a zlepsi se mi den 🤗 Kez bych sem mohla chodit kazdy den ;)
Ověřeno MonsterInsights