Kurzy, které navždy změní vaši péči o sebe

Hledáte osvěžení a zlepšení vašich dovedností v péči o vlastní krásu? Naše kurzy jsou přesně to, co potřebujete.

V našem pohodlném salonu se naučíte vše od esenciálních olejů po vytváření vlastního parfému! To vše v příjemném prostředí pod taktovkou profesionálů z oboru.

aromaterapie

Míchání pleťových olejů na míru

2000 kč

Náš unikátní workshop „Míchání pleťových olejů na míru“ vám přináší zážitek personalizované péče o pleť. Postaráme se o vaši pokožku tak, jak si zaslouží s individuálním přístupem a přírodními ingrediencemi.

Délka workshopu: 3 hodiny

Průběh workshopu:

Seznámení s oleji:Na začátku workshopu se seznámíte s naším širokým sortimentem kvalitních rostlinných olejů, z nichž vybereme ten, který nejlépe odpovídá vašemu typu pleti.

Výběr esenciálních vůní: Budete mít příležitost přičichávat k různým esenciálním vůním a vybírat ty, které vám nejen voní, ale také působí pozitivně na vaše smysly a pocity.

Míchání směsi: S vedením naší zkušené aromaterapeutky si sami vytvoříte jedinečnou směs pleťového oleje, která bude plně odpovídat vašim potřebám a přání.

Benefity:

Vlastní recept a láhev: Odnesete si domů recept na váš pleťový olej a lahvičku o objemu 30 ml obsahující vytvořenou směs.

Individuální péče: Vytvoříte si vlastní, jedinečný pleťový olej, který je přizpůsoben specifickým potřebám vaší pleti.

Přírodní složení: Všechny použité ingredience jsou z přírodních zdrojů, což zaručuje šetrnost k vaší pleti i životnímu prostředí.

Odborné vedení: Během celého workshopu vám bude k dispozici naše zkušená aromaterapeutka, která vám poskytne rady a doporučení.
Tento workshop je navržen pro všechny, kteří chtějí prohloubit svou péči o pleť a zažít jedinečný zážitek vytváření vlastního pleťového oleje pod vedením profesionála. Připojte se k nám a dejte své pleti to nejlepší!

Vlastní výroba parfému

2000 kč

Tento ojedinělý workshop nabízí jedinečnou příležitost vytvořit si vlastní přírodní parfém, který bude zcela odpovídat vašim osobním preferencím. Celý proces probíhá pod vedením naší zkušené aromaterapeutky, která se postará o to, aby vaše vlastní dílo bylo dokonalé.

Délka workshopu: 3 hodiny

Průběh workshopu:

Školení o Eterických Olejích a Izolátu: Na začátku workshopu se klienti seznámí s důležitými informacemi o eterických olejích a izolátu. Naše aromaterapeutka vám představí široký sortiment vysoce kvalitních přírodních esencí, které budou sloužit jako základ vašeho vlastního parfému.

Průzkum Různých Esencí: Pod vedením naší odbornice budete mít příležitost prozkoumávat různé esence a esenciální oleje. Při této fázi se zaměříte na vůně, které vás oslovují a které rezonují s vaším osobním stylem.

Míchání Parfému: Poté, co budete mít vybrané esence, přejdete k samotnému míchání parfému. Postupujete kapku po kapce podle vašich vlastních cíchových buněk, což zajišťuje, že výsledná směs bude plně odpovídat vašim představám o dokonalém parfému.

Finální Úpravy a Balení: Po dokončení vašeho vlastního přírodního parfému budete mít možnost provést poslední úpravy dle vašich přání. Aromaterapeutka vám bude k dispozici pro rady a doporučení. Nakonec si můžete svůj parfém elegantně zabalit, abyste si mohli odnést domů jedinečný kousek.

Tento workshop přináší nejen radost z vlastnoručně vytvořeného parfému, ale také hlubší pochopení a spojení s esenciálními oleji a vůněmi. Přijďte si užít tuto kreativní a smyslovou zkušenost s naší odbornicí na aromaterapii a vytvořte si parfém, který bude dokonale odrážet vaši osobnost.

Individuální kurz líčení

2000 kč

Tento individuální kurz líčení je navržen tak, aby vám poskytl komplexní znalosti a dovednosti pro vytváření perfektního makeupu. Pod vedením našeho odborníka se naučíte krok za krokem, jak dosáhnout vzhledu, který bude zcela odpovídat vašim preferencím a podpoří vaši přirozenou krásu.

Délka workshopu: 2 hodiny

Obsah kurzu:

Příprava Pleti Před Aplikací Makeupu: Naučíte se správné kroky pro přípravu pleti, které zahrnují čištění, tonizaci a hydrataci.  Seznámíte se s technikami, jak připravit pokožku tak, aby makeup držel déle a vypadal přirozeně.

Výběr Správného Odstínu Makeupu pro Vaší Pleť: Odbornice vám poradí při výběru správného odstínu makeupu, který dokonale ladí s vaším typem pleti. Naučíte se rozeznat undertóny pleti a zvolit vhodný makeup pro vytvoření jednotného tónu.

Aplikace Makeupu a Jeho Fixace: Budete se učit techniky správné aplikace makeupu, které zvýrazní vaše přednosti a zakryjí nedokonalosti. Dále se dozvíte, jak zajistit dlouhotrvající výsledek pomocí fixačních produktů.

Korekce Obličeje: Naučíte se korigovat drobné nedostatky a nerovnosti pleti pomocí korektorů a korekčních technik. Získáte dovednosti, jak dosáhnout bezchybného vzhledu.

Výběr Vhodných Štětců: Získáte znalosti o různých typech štětců a houbiček pro makeup. Naučíte se, jak správně používat jednotlivé nástroje pro dosažení profesionálního výsledku.

Aplikace Tvářenky a Rozjasňovače: Budete se učit, jak aplikovat tvářenku a rozjasňovač tak, aby vaše tváře získaly zdravý a svěží vzhled.

Úprava Obočí: Naučíte se techniky úpravy obočí, které dodají vašemu obličejovému tvaru harmonii a ráz.

Stínování Očí: Získáte dovednosti pro stínování očí, které vám umožní vytvořit působivé a výrazné oční líčení.

Možnost Zakoupení Kosmetiky: Na konci kurzu budete mít možnost zakoupit kvalitní kosmetiku a produkty, které vám pomohou dosáhnout stejných výsledků jako na našem workshopu.

Tento individuální kurz líčení vám umožní získat znalosti a dovednosti potřebné k vytvoření dokonalého makeupu, který bude podtrhovat vaši krásu a sebejistotu. Naše odbornice bude s vámi každým krokem cesty, aby se zaručilo, že odcházíte s novými schopnostmi a sebevědomím ve vlastním vzhledu.

Co říkají zákazníci?

Hana Remesova
Hana Remesova
2024-01-08
Dnes jsem poprvé byla na manikúře u paní Iriny. Nehty jsem měla ve velmi špatném stavu. Odcházela jsem s opravdu nádhernou manikúrou. Nádherná úprava. Paní Irina moc milá, práci odvádí profesionálně, dokáže poradit a je vidět ze ji práce baví. Celkově na mě působil salón na vysoké úrovni a určitě to nebyla má poslední návštěva.
Lucie Strejčková
Lucie Strejčková
2024-01-08
Holky jsou skvělé, moc příjemné prostředí. Vždy odcházím spokojená a s krásným obočím. Děkuji za vše❤️
Judita
Judita
2023-12-17
Se salonem Aromaria jsem nadmíru spokojená. Individualni pristup, velmi prijemne prostredi a s výsledkem jsem vzdy spokojena 😊 doporucuji vsem!
Romana Domanicka
Romana Domanicka
2023-12-05
Najlepšie rozhodnutie v živote! :) Tento salón je v Prahe fakt unikátny, chodím sem na madero a nechty. Vždy odchádzam plná energie, spokojná a s dievčatami sa vždy skvelo porozprávame a nasmejeme. Je tu vždy výborná energia. Tak ako majú v popise - absolútna krása pre ženy - je len pravdou. Nemenila by som!
Petra Šimková
Petra Šimková
2023-10-28
Nikdy bych nevěřila, že moje obočí muže být takhle krásné 😇 skvělý přístup, příjemný salon v nádherné lokalitě. Určitě vyzkouším i další procedury.
Monika Gedeonova
Monika Gedeonova
2023-10-14
Kurz miešania pleťových olejov bol vďaka Márii nádherným voňavým zážitkom pre pleť aj pre dušu. Odporúčam pre všetky ženy. Krásny salón, s príjemnou majiteľkou - krásnou navonok aj vo vnútri. Prajem veľa spokojných žien, s láskou Monika.
Petra Petráková
Petra Petráková
2023-09-08
Krásný salon s fantastickým a profesionálním servisem a laskavým, osobním přístupem k zákazníkovi. Za uplynulý rok jsem vyzkoušela opakovaně laminaci obočí i řas, a nově i relaxační masáž. Odcházím vždy zklidněná, v harmonii, nabitá novou energií. V salonu jsou neuvěřitelně pečlivé dámy, které si s vámi vyhrají do posledního detailu, naslouchají vašim přáním a provádějí procedury citlivě a beze spěchu. V tak milé atmosféře je opravdu snadné relaxovat a na výsledky laminace z Aromaria dostávám časté komplimenty. Výjimečné také je, jak moc si samy říkají o zpětnou vazbu, jsou pokorné a chtějí své služby neustále zdokonalovat. Je znát, že majitelky si s podobnou precizností dávají záležet i na výběru nových služeb a produktů, se kterými pracují, a na výsledné kvalitě je to znát. Aromaria je opravdu poklad mezi salony, moc ráda je všude doporučuji.
Klárka Mihalíková
Klárka Mihalíková
2023-08-31
V Aromarii jsem byla poprvé na laminaci obočí. Byla jsem u slečny Pavlíny, která byla moc milá, profesionální a odvedla naprosto skvělou práci, kterou mi nyní všichni moc chválí. Je tu nádherná atmosféra, hned po příchodu do salónu jsem cítila klid a relaxaci. Slečny zde jsou moc ochotné s čímkoliv poradit a je vidět, že ví co nabídnout. Z návštěvy jsem nadšená a určitě to nebylo naposledy.
Zaneta Rumlova
Zaneta Rumlova
2023-08-22
Příjemné, krásné inspirativní ženy, které ví, co dělají a dělají to jak nejlépe umí. Vždy Vám doporučí to nejlepší a s láskou se o Vás postarají. Miluju to tady. 🤍🤍🤍
Kateřina Culková
Kateřina Culková
2023-08-09
Krasne misto a jeste krasnejsi majitelka a jeji dcera! Jsou velmi profesionalni a vzdy si u nich odpocinu, zrelaxuji telo i mysl a zlepsi se mi den 🤗 Kez bych sem mohla chodit kazdy den ;)

Místo konání workshopů

 

AROMARIA - Masarykovo nábřeží 4, Praha 2, 12000.

Dostupnost: Tramvajová zastávka Jiráskovo náměstí, číslo linky: 5,17

nebo metro B Karlovo náměstí

Cena zahrnuje občerstvení v průběhu kurzu.

 

Ověřeno MonsterInsights